Halla e saj zbulon imazhin e plotë, shikoni sa është rritur vajza e Stines

Këngëtari i njohur, Stine, ka treguar shpesh nëpër intervista se ka një lidhje shumë të fortë me vajzën e tij dhe se ajo është gjithçka për të. Estia tashmë është rritur dhe imazhin e saj na e ka treguar halla e saj, Alida. Ajo shfaqet në video me vogëlushen bukuroshe, teksa kërcejnë në makinë. Kujtojmë se Stine dhe ish-partnerja e tij i dhanë fund marrëdhënies rreth një vit më parë, por dyshja ruan marrëdhënie shumë të mira për shkak të vajzës së tyre 4-vjeçare.

Share With:395 Views