Miriami realizon setin e parë të shtatzanisë

Miriam Cani është në pritje të ëmbël për herë të dytë dhe kësaj rradhe do të bëhet me djalë.


Ndryshe nga shtatzania e parë, të cilën e mbajti shumë të fshehtë dhe pothuajse nuk qarkullon në rrjet asnjë foto e asaj periudhe, me këtë të dytën ajo është treguar më bujare me ne.


Ajo ka ndarë herë pas here foto dhe lajme të ëmbla mbi bebushin që po pret. Sot në një ditë nëntori me shi, Miriam ka gjetur diellin dhe mesa duket po realizon një set shtatzanie, siç ka bërë të ditur në InstaStoryn e saj.Ne shprsojmë shumë që pasi t’i realizojë fotot, Miriam t’i ndajë edhe me ne. /Kids’Time/

 

 

 

 

Share With:801 Views