Halloween-i ka mbërritur në shtëpinë e Ledina Çelos dhe fëmijëve të saj

Halloween-i është një ndër festat që fëmijët i gëzohen më së shumti. Edhe në familjen e këngëtares Ledina Çelo festa ka mbërritur. Ajo nuk është mjaftuar vetëm tek maskat dhe grimi i fëmijëve por është kujdesur edhe për dekorin e shtëpisë dhe tryezës së ngrënies me motivet e festës. Për më tepër flasin fotot e mëposhtme. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
664 Views