Njihuni me familjen e ish-Miss Shqipëria, Irsa Demneri

Ish-Miss Shqipëria, Irsa Demneri, mbahet mend për bukurinë e saj dhe disa eksperiencave të vogla televizive. E shkëputur nga bota e televizionit, jeta e saj ka vazhduar të jetë po njësoj e bukur, me më shumë ngjyra. Tashmë ajo është nënë e dy vajzave. E rezervuar paksa për jetën private, më në fund Irsa ka thyer heshtjen.
Me rastin e ditëlindjes së vajzës së saj, Soleil, para disa ditësh, ajo na ka prezantuar familjen e bukur. 
Vajzat e shtëpisë janë të veshura me fustane balloje blu ndërsa mashkulli i tyre i preferuar me kostum me të njëjtën ngjyrë, sigurisht. Një familje e bukur që ia urojmë çdo çifti të ri! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
3664 Views