Hana dhe Loredana shkojnë në Disnayland dhe vishen si princesha

Këngëtarja e njohur Loredana ka ndarë një foto shume të ëmbël ditën e sotme.

Ajo ka publikuar vajzën e saj Hanen e veshur në fustan magjik si një princeshë në Disneyland të Francës,

Artistja shumë herë publikon momente të veçanta me vajzën.

Hanës nuk i mungoi as kurora, e më ketë kuptojmë se duket si një princeshë magjike.

Share With:
Translate »
48 Views