Hueyda bëhet babagjysh për të birin, zbulon surprizat në orët e vona

Hueyda El Saied ka publikuar disa orë më parë momente shumë speciale me të birin. Siç duket i vogli i saj ka dashur një dhuratë poshtë pemës siç është tradita e festave. Mami Hueyda është siguruar që gjithçka të realizohet ashtu si i biri dëshironte dhe momentet e bukura i ka publikuar në ‘Instagram’.

I vogli Gabriel është emocionuar shumë dhe e ka hapur dhuratën me shumë dëshirë edhe pse ora shënonte 12 e mbrëmjes.

Babagjyshi vjen më herët kur bëhet fjalë për dëshirat e fëmijëve dhe më mirë se prindërit askush nuk mund të veshë petkun e tij./

Share With:
Translate »
603 Views