Hueyda El Saied në qiellin e shtatë! Bashkëshorti i saj i birëson të birin dhe ajo s’mund të ishte më e lumtur

Një foto me dy duar të kapura dhe një status prekës është postuar këtë mëngjes nga Hueyda El Saied.

As lindja e djalit dhe as martesa, kjo është dita më e bukur

Ajo tregon se kjo është dita më e lumtur për të e 2021-shi viti më i bukur, pasi bashkëshorti i saj Thierry ka birësuar Gabrielin.

As lindja e djalit dhe as martesa, kjo është dita më e bukur

As lindja e djalit dhe as martesa, kjo është dita më e bukur

“Babe e bir… Duart me te bukura ne bote per mua.
Miqte e mi, sot kam zemren plot dashuri e krenari. Ashtu si dhe secili prej jush dhe une kam shume arsye qe të mburrem. Arrdhja e Gabrielit ne jeten time dhe me pas ajo e Thierryt ne jeten tone ishin ishin nder gjerat me te bukura qe kisha perjetuar deri me 2017. Por 2021-shin pavaresisht gjithe problemeve qe ka sjelle pandemia do te mbetet viti me i bukur per familjen tone.Tashme jemi ligjerisht te tre nje familje e vertete, se të tre kemi mbiemrin Grosjean, une nga martesa dhe Gabrieli nga biresimi. Me ne fund kam familjen qe kam enderruar. Thierry me shaka thote qe na ka zgjedhur Gabrielin dhe mua ne katallog, por Gabrieli dhe une themi te njejten gje per te, ndaj falenderojme Zotin qe beri qe Thierry te “hapte” faqen ku ishte fotografia jone e nuk u tremb teksa pa qe po lotonim. Perfundimisht jeta ka me shume imagjinate se ne dhe eshte e bukur, shume e bukur madje”, shkruan Hueyda.

As lindja e djalit dhe as martesa, kjo është dita më e bukur

Gabrieli e ka konsideruar dhe quajtur që prej fillimit, baba, Thiery-n, me vullnetin e tij, por tashmë janë atë e bir edhe ligjërisht.

Share With:
Translate »
1589 Views