Humoristi shqiptar tregon historinë me mamin: Më vjen në dhomë me dylbi kur fle me gruan

Eglein Laknori është një nga aktorët më të dashur të humorit dhe ka treguar më parë se talentin e ka të trashëguar nga e ëma. Në një intervistë për “Mos i fol shoferit” në Ora News, ai ka treguar çfarë ndodh në mëngjes në dhomën e tij të gjumit me nënën dhe gruan.

Eglein Laknori: Në mëngjes, se ne i kemi dyert e shtëpisë të hapura, nuk i kemi me çelës apo duhet të trokasim. Futemi dhe nuk e kemi problem. Në mëngjes kur fle unë me Anën, futet te dhoma me një palë dylbi.

Rudina Dembacaj: Ana çfarë thotë për këto veprime?

Eglein Laknori: Asgjë fare. Ne jemi një treshe shumë e lumtur në shtëpi.

Share With:342 Views