I biri i DJ Khaled, i merr të gjithë famën të atit dhe bën jetë luksi

Djali i DJ Khaled, Asahd, ka lindur vetëm 8 muaj më parë, por është një yll në rrjetin social “Instragram” me mijëra ndjekës. Ai ka fituar zemrat e shumë njerëzve të njohur si Rihanna dhe Justin Bieber dhe ka shërbyer si producent ekzekutiv i albumit të ri të të atit. Postimet e shpeshta në llogarinë e tij në “Instagram”, tregojnë një fëmijë të mrekullueshëm, që nga banja, vesh tuksedo, apo në bordin e një avioni me babain e tij.

Share With:
Translate »
785 Views