Learta konfirmon shtatzaninë, publikon fotografinë e parë artistike

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun, Shyhrete Behluli shumë shpejt do të bëhet gjyshe. Nusja e djalit të saj, Learta e cila është bërë e njohur nga dasma madhështore që organizuan, është shtatzënë.  Së fundmi Learta ka publikuar në Instagram fotografinë e parë në të cilën shfaq barkun shtatzënë. “Pritja më e ëmbël”, është mbishkrimi që ajo i ka dhënë fotografisë. 

Share With:
Translate »
934 Views