“I kam llastuar të tre”, Arjola flet hapur rreth raportit me tre fëmijët e saj

Arjola ka trond itur shpesh herë opinionin publik, teksa ka treguar vështirësitë e shumta që ka pasur në jetën e saj.

Fëmijët janë pika e dobët e aktorës tropojane ku dhe ajo tregon se sa të mira i ka raportet me ta.

“Të tre i kam llastuar. S’ja kam lënë mangut as dashurinë, as përkushtimin. Kanë kaluar tetë vite që unë jam ndarë edhe ata kanë qenë të vegjël”, thotë ajo.

Gjithashtu shihet që aktorja po e ndjen shumë mungesën e tyre gjatë qëndrimit të saj në shtëpi dhe shpesh herë përlotet kur i kujton.

 

Share With:
Translate »
183 Views