I ke ngjarë babait! Ja cili detaj i Rozës nevrikos Rita Latin

Një prej aktoreve më të njohura të ekranit shqiptar, Rita Lati zgjodhi që ti jepte fund martesës së saj dhe të merrte vajzën 3 vjece për tu larguar nga shtëpia.

Pas shumë vitesh, të dyja konsiderohen si mikesha dhe kanë marrëdhënie shumë të mirë. E ftuar në emisionin “Why Not”, Rita u pyet se cilat janë karakteristikat që ka marrë e bija nga prindërit.

“Nga unë ke marrë spontanitetin. Nga babi ke marrë atë korrektesën absolute që i do gjërat në perfeksion që mua më ngre nervat. I do në perfeksion gjërat. I do si babi, o do rrinte për orë të tëra ta nxirrte atë gjë sic e donte. I ke ngjarë në karakterin e fortë”, tregoi Rita.

Share With:
Translate »
551 Views