Vret nënën 101 vjeç dhe më pas veten, zbuloi se kishte tumor

Vrau nënën e tij 101 vjeçe dhe më pas vrau veten. Tragjedia ka ndodhur në Rivoli në Itali.
Burri që mbante një pistoletë po vetë, kishte zbuluar prej pak kohësh se kishte një tumor në pancreas siç kishte shpjeguar në një letër që u gjet nga karabinierët. Për të njoftuar policinë ka qenë vetë ai, përpara se të vriste veten.
Tragjedia ka ndodhur në një apartament në rrugën Vajont, në Rivoli. Në shtëpi, karabinerët kishin gjetur edhe dokumentet e pistoletës që ishte e rregullt nga komisariati i Rivolit, dhënë në vitin 2015, raportojnë mediat italiane.

Share With:
Translate »
513 Views