I kushtoi 40 milionë dollarë! Kjo është dhurata më fantasike që Beyonce i ka bërë Jay Z-së në “Ditën e Baballarëve”

Diva e muzikës, Beyonce, ka gjetur mënyrën më të bukur për të surprizuar bashkëshortin e saj, Jay Z, kur u bënë prindër për herë të parë.

Këngëtarja i bleu reperit një avion privat në “Ditën e Baballarëve”, i cili i ka kushtuar plot 40 milionë dollarë.

Avioni privat ishte një Bombardier Challenger 850 dhe kishte madhësinë më të madhe që bën kompania.

Avioni super luksoz ka një dhomë të madhe gjumi, dy tualete, një kuzhinë të madhe dhe hapësirë të bollshme, e cila mund të akomodojë deri në shtatë persona.

Share With:209 Views