‘I lutesha mamit për një motër’, Dojna Mema i bën dedikimin e veçantë të shtrenjtës së saj

Moderatorja e njohur Dojna Mema ka shkuar sot në Përmet, e shoqëruar nga familja e saj. Ajo ka vizituar Bënjat e Përmetit, të cilat mbahen për vlerat e tyre shëruese dhe bukurinë e rrallë.

Dojna ka publikuar në Instagram disa foto me motrën e saj të vogël, Mikelën dhe ka shkruar për të një dedikim shumë të ëmbël. “Ti s’mund ti dish ditet kur i lutesha mamit te me bente nje moter ose te me blinte kepuce me taka. Qe pasi ajo beri zgjedhjen e saj , une mora dhuraten me te bukur ne bote dhe sigurisht nuk mesova kurre te eci mbi taka”, shkruan ajo.

Moderatorja ka një raport shumë të ngushtë me Mikelën, e cila është po aq e bukur sa ajo.

Share With:
Translate »209 Views