I ngatërrojnë fëmijën, Einxhel Shkira sqaron ndjekësit: Nuk është Trev…

Ish-finalistja e spektaklit televiziv “BBV”, Einxhel Shkira, është e njohur për lidhjen e saj që krijoi brenda shtëpisë me Dj Dagz.

Ato vazhdojnë akoma lidhjen e tyre të dashurisë dhe tashmë kanë një djalë të quajtur Trev.

Ditën e djeshme, Einxhel ka postuar një bebe, të cilën ndjekësit e kanë ngatërruar me vogëlushin e saj.

Gazetarja, s’ka nguruar dhe ka sqaruar se bebja është vajzë dhe është mikja më e mirë e Trevit.

Share With:
Translate »
51 Views