Ia ka kaluar babait, Genc Prelvukajt bën urimin e ndjerë për ditëlindjen e të birit

Reperi Genc Prelvukaj është baba i dy fëmijëve. Sot, i biri Gjini feston ditëlindjen

“Ne ditën e 30 nëntorit me erdhi ne jete Gjini, për ta bërë jetën time me bukur dhe me te pasur. Kemi kaluar mjaft dite te mira bashke e uroj te kemi aq jete për te kaluar edhe mijëra tjera.

Jam krenar me Gjinin ne çdo sekonde te jetës. Është me i dashur, me i qete dhe me i mire se unë. Prania e tij ne jetën time është bekim, për me tepër dhurata me e bukur qe njeriu mund ta ketë ne jete.

Uroj te bëhesh plak me mjekër Gjin! Te burrërosh e te rrugëtosh me bese e me ndere gjithë jetën. Por mbi te gjitha te jesh shqiptar i mire çdoherë!

Unë, Adea dhe Eni te duam pafundësisht.

Gjin Prelvukaj”

Share With:
Translate »
86 Views