Ilir Meta president, shoqërohet nga fëmijët. Mungon Monika

Sot ka qenë një ditë e shënuar për Ilir Metën. Ai ka bërë sot betimin e presidentit, duke pasuar detyrën e Bujar Nishanit.
Ai u shoqërua nga tre fëmijët e tij, djali Besar dhe vajzat Bora dhe Era.  

Ajo që ra në sy, në krah të familjes ishte mungesa e bashkëshortes së tij. Ajo ka zgjedhur të bëjë rolin e deputetes dhe ka qëndruar pranë deputeteve të tjerë. /Kids’ Time


Share With:
Translate »
1918 Views