Ilir Shaqiri, bëri shakanë që si pëlqeu aspak të ëmës

Nuk e di pse kohët e fundit shohim personazhe publikë që vdesin të trembin prindërit e tyre. Jonida Maliqi, Greta Koçi dhe së fundmi edhe Ilir Shaqiri. Ja tek shohim balerinin e famshëm teksa i punon një rreng nënës së tij.

Ish-balerina e Teatrit të Operas dhe baletit, Mukades Erebara ka qenë duke pushuar në plazh dhe djali i saj nuk ka ngurruar aspak ti bëj një shaka. Sigurisht që ky moment për ne ndjekësit nga rrjetet sociale ka qenë komik, por për nënën e balerinit shqiptar s’ka qenë aspak i tillë.

 

Share With:
Translate »
35 Views