Informacion i panevojshëm Kourtney & Travis na tregojnë se ku e ngjizën djalin

Ndoshta nuk është aq interesante që ta merrni vesh se ku dy njerëz ngjizën një fëmijë, por Kourtney Kardashian dhe Travis Barker, kanë treguar se djalin e tij tremuajsh, Rocky, e kanë ngjizur në Utah, në një resort fantastik, i cili quhet “Amangiri”.

Nga rubrika e informacioneve të tepërta: Kourtney & Travis

Themeluesja e Poosh, publikoi një abum me foto dhe shkroi në mbishkrim: “1 vit më parë”, shoqëruar me një zemër të kuqe. Në mesin e komenteve ishte ai i bashkëshortit të saj, Travis, i cili shkroi: “Bëmë bebin Rocky”.

Nga rubrika e informacioneve të tepërta: Kourtney & Travis

Nga rubrika e informacioneve të tepërta: Kourtney & Travis

Tani, meqë morëm vesh ku e bënë djalin, le të shohim dhe resortin, suitat e të cilit kapin shifrën e 9,050 dollarëve/nata.

Peizazhi

Nga rubrika e informacioneve të tepërta: Kourtney & Travis

Nga rubrika e informacioneve të tepërta: Kourtney & Travis

Dhoma e ngrohtë

Nga rubrika e informacioneve të tepërta: Kourtney & Travis

Nga rubrika e informacioneve të tepërta: Kourtney & Travis

Travis dhe Kourtney u takuan në vitin 2006 dhe u bënë miq. Në shkurt të vitit 2021, ata nisën një marrëdhënie romantike dhe u fejuan muaj më vonë. Pranverën e kaluar, festuan disa ceremoni martese, nga një ceremoni në gjykatë deri te fundjava luksoze në Itali. Në nëntor të vitit të kaluar, ata u bënë prindër të Rocky.

Kourtney është gjithashtu nëna e 3 fëmijëve: Reign, Mason dhe Penelope.

Barker është baba i London dhe Alabama.

Share With:
Translate »
28 Views