Ish-banorët e ‘Big Brother’ prindër për herë të parë, ja si urojnë sot në festën e baballarëve

Matilda dhe Fatjoni kanë qenë dy nga personazhet më të njohur të ‘Big Brother 7’, të cilët me lojën e tyre fituan pëlqimin e publikut. Vetëm para pak muajsh dyshja e njohur u bënë prindër për herë të parë dhe në jetë sollën një vajzë mjaft të ëmbël. Teksa para pak ditësh ishte 8 marsi dhe ishte Matilda ajo që festonte, sot në disa vende të botës festohet dita e baballarëve. Prandaj Matilda ka zgjedhur të urojë bashkëshortin e saj në mënyrën më të ëmbël të mundshme. Një fotografi e tij teksa mban vogëlushen në krah ku shkruhet, “Festa jote e parë. Gëzuar ditën e baballarëve.”

Share With:
Translate »
867 Views