Ish-banorja e “Big Brother” jep lajmin e ëmbël, bëhet nënë, zbulon emrin dhe gjininë e fëmijës

Ajo lajmëroi që në muajin gusht se është në pritje të ëmbël duke postuar një foto të barkut të rrumbullakosur, por pritja e ëmbël mori fund.  Ish-banorja e “Big Brother 5”, Gerta Matohiti është bërë sot nënë e një djali. Lajmin e ka dhënë vetë Gerta e cila ka postuar një foto ku zbulon edhe emrin e vogëlushit që ka ardhur në jetë.
“Sot në 5:30 të mengjesit lindi engjelli im Neo. Faleminderit Zotit. Cdo gje shkoi ne rregull. Jam super e emocionuar dhe super e lumtur”, shkruan Gerta.

gert.jpg

Share With:
Translate »
871 Views