Mami Suada Sherifi sapo na tha se kujt i ngjan vajza e saj Deizi

Ish-Miss Shqipëria Suada Sherifi prej më shumë se një viti është bërë nënë e një vajze që quhet Deizi. Ndërsa e kemi parë të voglën të rritet, kemi aluduar se kujt i ngjan. Babin e Deizit nuk është se e njohim me thënë të drejtën ndaj dhe kjo na i vështirësonte dallimet. Por sonte, vetë Suada na sqaroi gjithçka. Ajo ka bashkuar një foto bardhë e zi të saj me një foto bardhë e zi të Deizit. Ngjashmëria është kaq e dukshme sa vështirë të besosh se janë dy bebe të ndryshme. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1713 Views