Ish bashkëshortja e Endri Prifti flet për divorcin: Histori e kaluar, djalin po e rris vetë

E ftuar në emisionin “Jeto me Orën”, në RTV Ora, artistja e mirënjohur e qeramikës Anjeza Kolevica foli edhe për divorcin dhe situatën me ish-bashkëshortin Endri Prifti. Ajo theksoi se ndihet keq për situatën për djalin e saj.

Anjeza Kolevica: “Lajmet ndodhin rëndom. Unë u ndjeva keq për djalin nga kjo histori. Kam mbështetje nga familja fatmirësisht. Ajo është histori që i përket së shkuarës. Djalin tim e rris vetëm unë dhe prindërit e mi”.

Share With:
Translate »
50 Views