Ish-reperi i njohur tashmë politikan uron në mënyrë të veçantë vajzën për ditëlindje

Sot feston ditëlindjen vajza e madhe e ish-reperit të njohur tashmë politikan.

Bëhet fjalë për Borën – vajzën e Memli Krasniqit e cila mbushi 10 vjet.

Memli hyri në rrjete sociale për ta postuar një fotografi të saj dhe për ta uruar në mënyrën më të veçantë të mundshme.

“Para dhjete vjete, Bora erdhi ne jete dhe prej asaj dite une jam njeriu me i lumtur ne bote. Zemra e babit, urime ditëlindjen dhe faleminderit per dashnine e madhe te secilës dite. Zoti te bekofte tane jeten me te gjithe te mirat”, shkroi Krasniqi.

Urime Bora, u bëfsh 100!

Share With:
Translate »
576 Views