Ish-velina dhe bashkëshorti fëmijë për pak orë, vizitë në Disneyland

Melissa Satta po kalon një fundjave në shoqërinë e familjes së saj në France.

Ish velina italiane së bashku me bashkëshortin Kevin Prince Boateng dhe djalin Maddox po kalojnë disa momente zbavitëse në parkun argëtues të lojërave të Francë.

Bukuroshja ka postuar në rrjetet sociale disa foto të realizuara brenda parkut më të famshëm të lojërave në botë dhe ka dokumentuar me foto këtë eksperiencë të bukur.

Share With:
Translate »
774 Views