Ishte i merakosur për shëndetin e tij, mes lotësh dhe emocionesh Ronaldo takon të atin brenda shtëpisë së BBV

Banori i Big Brother Vip, Ronaldo Sharka ka treguar në BBV historinë prekëse të të atit, për të cilin ka treguar se ka një sëmundje të pashërueshme.

Big Brother i ka bërë atij një surprizë gjatë spektaklit të sotëm, ku i ka mundësuar Ronaldos një takim më të atin, për ti shuar atij të gjithë dyshimet mbi gjendjen e tij shëndetësore, për të cilin ishte shumë në merak.

Ronaldo nuk i përmbajti emocionet teksa takoi të atin, të cilin e përqafoi mes lotësh dhe qëndroi disa minuta me të.

Ronaldo: Përse je dobësuar a i kë pirë ilaçet, ha pak se je dobësuar.

Babai: Nuk besoj ti jap këshille se i di vete te gjitha, po luan ashtu siç duhet, kështu më duket mua.

Ronaldo: Më ke ndjekur apo jo?

Babai: Të kam ndjekur

Ronaldo: Po dola sonte mos u mërzit

Share With:
Translate »
74 Views