Pasi e quajti “ujk”dhe ia ndrërroi, Kylie Jenner tregon për herë të parë emrin dhe fotot e djalit të saj 11-muajsh

Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë njoftuar se djali i tyre quhet Aire.

Kylie gjithashtu ka postuar një foto, ku zbulon pamjen e plotë të vogëlushit të saj, 11-muajsh, për herë të parë.

Kylie dhe Travis, e quajtën në fillim foshnjën e tyre, Wolf Jacques Webster, por më pas ajo njoftoi se do e ndryshonte emrin.

Pas lindjes, Kylie ka postuar vetëm foto të bëra gjatë shtatzënisë në Instagramin e saj, dhe e kemi vën re që Kylie tregohet gjithnjë e rezervuar në fillim me ekspozimin e fëmijëve të saj, ashtu siç ka vepruar edhe me Storm-in.

Share With:
Translate »
62 Views