“Iu luta Zotit mos ma merr sot”: Çiljeta rrëfen momentin e vështirë me djalin: Shikoj dy dallgë deti…

Çiljeta Xhilaga beri shume rrefime sot para konkurrentëve të “Ferma VIP” . AAjo tregoi vec te tjerash një ëndërr të keqe që ka parë më djalin e saj, Fernandon.

Iu luta Zotit mos ma merr sot”: Çiljeta rrëfen momentin e ...

E frikësuar nga ëndërra, ajo tha se ka shpëtuar djalin e saj pa u mbytur nga dallgët, ndërsa perjetimi ishte i tmerrshem.

“Udhëtoja natën. Fernando ishtë ulur përpara fare tek shoferi. Autobuzi ishte plot me njerëz. Udhëtoja dhe ishte errësirë dhe unë shikoja vetëm yjet lart. E më pas shikoj dy dallgë deti, që ishin larg jo afër autobuzit. Aty jam çuar dhe kam bërtitur: Fernandoooo! Edhe sikur e mora djalin e futa nën gjoks. I thashë o Zot sot mos të jetë fundi i botës se nuk jam gati.   Dhe mbaj mend që kam dalë nga autobuzi dhe doja të gjeja vend ku të futesha. Jam ulur dhe jam falur, thashë o Zot vetëm për hatrin e të gjithë fëmijëve dhe djalit tim mos të jetë sot”– tha këngëtarja.

Share With:
Translate »
127 Views