Ja ç’bën gjyshja e Bebe Rexhës kur sheh foton e saj në revistë

Pavarësisht famës dhe parave diçka që nuk e zëvendësojmë dot është dashuria e familjes! Ky është edhe rasti i këngëtares me origjinë shqiptare, Bebe Rexhës. Në “Instastory” ajo ka shpërndarë një revistë ku ishte vendosur fotoja dhe ka shkruar: “Më çoi mami mesazh dhe më tha se gjyshja kishte parë këtë në një sallon bukurie dhe puthi foton time”, shkruan Rexha.

Në foton tjetër këngëtarja shkruan që i mungon familja.

Share With:
Translate »
479 Views