Ja si janë mëngjeset e Dalina Buzit, me shumë make up dhe lumturi

Dalina Buzi ndan shpesh në rrjete sociale momente gazmore nga jeta private me dy të voglat e saj Helena dhe Lulu. Sot ishte një mëngjes shumë i këndshëm për të, ku shihej e shtrirë dhe e relaksuar me të bijat. Njëra nga vajzat po mundohej ta grimonte me një ngjyrë alkoli duke i formuar një zemër në faqe, ndërsa tjetra kishte filluar të mendonte që tani për Krishtlindjet. Eh… punë vajzash.

Share With:
Translate »
3971 Views