“Jam pesë muajshe shtatzënë me Turin”- Orinda Huta merr lajmin e papritur, por si reagoi moderatorja për tradhtinë dy vjeçare të bashkëshortit të saj

Në emisionin “Ndryshe” në rubrikën e telefonatës kurth ishte radha e moderatores Orinda Huta. Kjo e fundit i është përgjigjur telefonates së prezantueses së emisionit, e cila ka pretenduar se e njeh Turin prej dy vitesh.

Jo vetëm kaq Anxhela njëra nga moderatoret e emisionit e ka vazhduar kurthin duke i thënë se Hyska tani nuk do më asgjë me të dhe e keqja është se ka mbetur shtatzënë.

Nga ana tjetër Orinda e ka dëgjuar duke mos reaguar, vetëm në fund i ka thënë tekstualisht: Ah sa keq më vjen për ty dhe e ka mbyllur telefonin

Mendoni se ra pre e kurthit Orinda apo jo nga reagimi i saj?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Share With:
Translate »
66 Views