Mihrije dhe Niami i dhurojnë makinë luksoze nuses së tyre

Mihrije Braha dhe Naim Abazi para disa muajsh kane fejuar djalin Pltor me Tringën.

E tash ka ardhur koha për një dhuratë luksoze nga vjehrrit

Tringa ka ndarë më ndjekësit një video ku shprehet “Faleminderit shumë për dhuratën” duke etiketuar Mihrijen, Nimin dhe Platorin.

Vetura shihet se është Range Rover e tipit të rij, ku rrëmben një shifër prej disa mijë euro.

Share With:
Translate »
63 Views