James Corden sërish baba

Prezantuesi i programit televiziv Late Late Show, James Corden dhe bashkëshortja e tij Julia Carey janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë. Këtë ka pohuar një burim i afërt i çiftit për Us Weekly Çifti i cili kurorëzoi dashurinë e tyre me martesë në Angli në shtator të 2012, janë prindër të djalit gjashtë vjeçar Max si dhe vajzës dyvjeçare Carey.

Share With:
Translate »
674 Views