Jashtë të zakonshmes, Besa Kokëdhima mban kujtimin më të veçantë të të atit

Ajo njihet për shijet e veçanta në muzikë, por jo vetëm! Si një nga zërat më të spikatur të muzikës shqiptare, përtej këtij pasioni, Besa Kokëdhima shpesh është shprehur hapur edhe për raportin e veçantë që ka ndërtuar ndër vite me të atin, Koço Kokëdhima.

Vetëm pak minuta më parë, ajo na ka treguar të gjithëve përmes një fotoje në instastory, objektin e veçantë që ndodhet në hapësirën e shtëpisë së saj. Një skulpturë, e derdhur në bronz, ku dallohet qartë portreti i të atit. Ndërsa, Besa i shkruan: “Hello dad”!

Një objekt vërtet i rrallë dhe një suvenir që për Besën do të thotë shumë…

Share With:
Translate »
827 Views