Jeni kurioz? Kështu dukej Grida Duma nuse (FOTO)

Biem dakord që Grida Duma është një nga gratë më sharmante të jetës publike në Shqipëri. Mirëpo përtej angazhimit televiziv dhe atij akademik, pak dimë mbi jetën e saj personale dhe si është Grida jashtë petkut serioz.

Së fundmi në një fanpage në Instagram po qarkullon një foto e saj me dy nipërit. Nuk është ky detaji që u ka tërhequr vëmendjen fansave në fakt.

Ndjekësit kanë vënë re një tjetër detaj, fotot e saj nuse. Nëse e shihni foton me vëmendje do të shikoni prapa saj disa imazhe bardh’e zi, që me siguri janë shkrepur ditën kur Grida dhe Ilir Shqina i thanë PO njëri-tjetrit.

 

 


Pra nëse kishit kureshtje për ta parë Gridën nuse, mjafton të zmadhoni foton. Një gjë është e sigurt, bukuria dhe eleganca e saj janë të pakoha.

Share With:
Translate »
81 Views