Pasi e shoqëruan në shkollë, publikohet video e ëmbël e Majk dhe Majlindës me djalin e tyre

Dy ditë më parë ju treguam se si Majk dhe ish-partnerja e tij Majlinda Zeka u bënë bashkë në ditën e parë të shkollës së djalit të tyre.

Roan ka ardhur në jetë nga marrëdhënia e artistit me Majlindën. Raporti i tyre pasi u bënë prindër ka qenë me ulje-ngritje, me dyshen që janë përplasur dhe kanë akuzuar njëri-tjetrin publikisht.

Gjithsesi, kur vjen puna te djali i tyre ata lënë pas gjithçka dhe i gjenden pranë siç duhet të bëjë çdo prind.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RareXm (@rarexm)

Share With:
Translate »
84 Views