Jennifer lopez nën shoqërinë e fëmijëve dhe të dashurit Alex

Ajo së fundmi njoftoi shtyrjen e tre prej koncerteve të saj në Las Vegas, pas sulmeve tragjike që ndodhën të dielën e kaluar. 48 vjeçarja duket se ka zgjedhur të ia kushtojë kohën fëmijëve të saj 9 vjeçar. Lopez dhe i dashuri i saj Alex Rodriguez janë fotografuar teksa kanë dalë nga një restorant në Beverly Hills nën shoqërinë e vajzës Emme dhe djalit Maximilian. Ata duken si kopje e babait Marc Anthony, megjithëse stilin në veshje e kanë trashëguar qartazi nga e ëma. 

Share With:
Translate »
800 Views