Jennifer Lopez publikon foton me motrat e vogla dhe nuk zgjedhim dot kush është më e bukura

Jennifer Lopez ka publikuar në një Instastory një foto me dy motrat e saj, Lynda Lopez dhe Leslie Lopez. Të treja shfaqen të qeshura në një ‘sister date’.

Jennifer është motra e madhe 54 vjeçe, Lynda është 52 vjeçe, ndërsa Leslie është motra e vogël 42 vjeçe.

Si duken motrat e JLo

Share With:
Translate »
41 Views