Modelja e njohur jep lajmin e ëmbël: Në pritje të fëmijës së parë

Paul, 29 vjeç, njoftoi lajmin në Instagram të hënën, me një foto me Ninën, 32 vjeç.

“Një tjetër Paul vjen këtë vjeshtë”, ka shkruar ai krahas fotos.

Paul i propozoi modeles në Liqenin e Komos, Itali, në korrik 2023.

“Sot është dita kur i kërkoj dashurisë së jetës sime të martohet me mua”, tha ai. “Katërmbëdhjetë muaj më parë, u dashurova me qenien më të bukur njerëzore që kam parë ndonjëherë në jetën time, dhe që atëherë e kam pritur këtë ditë.”

“Ti je vajza e ëndrrave të mia, nuk e kam menduar kurrë se do të të gjej dhe tani nuk dua të të lë kurrë të shkosh”, i tha ai Ninës.

Share With:
Translate »
27 Views