Jonida dhe Daan gjithmonë matchy-matchy, mami dhe biri më fashion i showbizit shqiptar

Kohët e fundit Jonida ka rënë shumë në sy për stilin e saj të veçantë, çdo ditë me postimin e fotove ajo merr komplimente për stilin e veshjes dhe look-ut.

Por Jonida mundohet që të kombinohet edhe me vogëlushin e saj, edhe pse ajo nuk ka dashur të zbulojë asnjëherë fytyrën e të birit gjithmonë zbulon detaje nga trupi i tij ku bie në sy kombinimi që ata bëjnë me njëri-tjetrin.

Foto e postuar nga Jonida:

Mothers hold their children’s hand for a moment and their hearts for all Eternity❤️

A post shared by Jonida Maliqi (@jonidamaliqi) on

Share With:
Translate »
776 Views