Në palestër me dy bijtë e tij, Cristiano sjell foton më të bukur

Cristiano Ronaldo po shijon çdo moment me fëmijët e tij.

Portugezi gjatë ditës së sotme ka shfrytëzuar palestrën e tij në shtëpi, të ju tregojë fëmijëve të tij se si duhet punuar shumë që të qëndrosh në nivelin e më të mirit.

Ai ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale me mbishkrimin:

”Duke i mësuar dy djemtë e mi se me talent, punë dhe përkushtim, është e vetmja mënyrë që të bëhesh numër një.”.

Kjo është fotoja e publikuar nga Cristiano gjatë ditës së djeshme:

Share With:
Translate »
648 Views