Ju mungon Andresa? Ja si është jeta e saj tani

Andresa Ambrosio prej disa muajsh i mungon ekranit. Andresa u bë nënë për herë të parë në janar dhe lajmin e bëri të ditur në Instagram duke publikuar një foto ku duket dora e saj që mban dorën e vogël të foshnjës.

Kohët e fundit Andresa ka qenë shumë aktive në rrjete sociale ku nuk kanë munguar fotot e video me vogëlushin, i cili rritet dita ditës.

Ju mungon Andresa? Ja si është jeta e saj tani

Tani jeta e Andresës është e përqëndruar vetëm tek familja dhe djali i saj, megjithatë publiku pret që një ditë ta shohë sërish në ekran.

Andresa e zbuloi lajmin e bukur se ishte në pritje të ëmbël në kohën kur një telefonuese te Telebingo e pyeti “Mos je pak shtazënë?”, e në atë kohë Andresa u përgjigj me po.

Ju mungon Andresa? Ja si është jeta e saj tani

Share With:
Translate »
81 Views