Liami feston ditëlindjen, Vesa Luma i bën dedikimin e veçantë

Në familjen e Vesa Lumës dhe Big Bastës ka vend për festë.

Në mes urimeve të shumta sigurisht vëmendjen e ka marrë urimi i Vesës.

Krahas një postimi në rrjete sociale me të gjitha medaljet këngëtarja ka zgjedhur ta urojë kështu:

‘Liami është 7 vjeç. Drita e syve të mi, falemderit për 7 vitet më të lumtura që na i dhurove! Këtë vit i ke dhënë përgjigje të gjitha pikëpyetjeve të mij dhe më ke bërë nënën më krenare në botë! Gëzuar ditëlindjen të ma gëzosh me shëndet e sukses bashkë me humorin që të karakterizon! Të duam shumë’, shkruan Vesa në urim

liam

Share With:
Translate »
31 Views