Ju nuk e dini, por edhe Anna punon për Këngën Magjike

Vitin e kaluar ishte në qendër të vëmendjes sepse riktheu në skenë pas shumë vitesh Ardit Gjebrean. Anna dhe ai kënduan një këngë të goditur dedikuar njëri-tjetrit. Po këtë vit? Mos mendoni se Anna ka qëndruar duarkryq. Në njëfarë mënyre ajo ka punuar për spektaklin. Na e tha Bora në një status. Gjithë performanca e Borës me këndim e kërcim nisi nga Anna.

“Kjo është e vogla që më bëri të këndoj! Ajo që na tregoi këngën e @lelepons dhe të gjithë menduam që është e duhura! Anna Gjebrea, të dua karamele”, shkruan Bora në statusin e saj.

 

Share With:
Translate »
668 Views