Juli e pyeti nëse është shtatzënë, ja si iu përgjigj Françeska

Disa nga ish-banorët e edicionit të tretë të “Big Brother VIP” ishin mbledhur mbrëmë për të festuar ditëlindjen e Roza Latit. Kjo e fundit kishte organizuar një darkë private ku të ftuar ishin edhe Julian Deda, Françeska Murati, Fation Kuqari, Ledjona Xheladinaj, Erjola Doçi dhe Elvis Myrta.

Ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri kanë postuar në rrjetet e tyre sociale foto e video të ndryshme nga festa e ditëlindjes.

Ledjona ka postuar në “Instastory” një video ku fillimisht ka kapur Julin dhe Erjolën teksa shohin në telefon, e mesa duket po lexonin lajmet që qarkullojnë në rrjet në lidhje me Françeskën.

Share With:
Translate »
41 Views