Ka një arsye të fortë pse Einxheli nuk e mban rripin e sigurimit!

Einxheli dhe Dagz janë një prej çifteve më të komentuara, teksa së fundmi flitet edhe që shumë shpejt do të bëhen prindër. Einxhel ndan shumë momente nga jeta e saj me ndjekësit në “Instgram” dhe i fundit ka qenë një replikë që i është bërë për faktin që nuk mban rripin e sigurimit në makinë. Sipas saj, nuk i lejohet për shkak të dëmtimit në krah që pësoi gjatë kohës kur ishte në shtëpinë e “BBV”.

Mund të jetë edhe për shkak të shtatzanisë të cilën nuk e ka konfirmuar ende, por zërat keshtu thonë….

Përmes një “Instastory” Einxheli sqaron edhe arsyet dhe tregon kategoritë që iu lejohet mosmbajtja e rripit të sigurimit.

 

Share With:
Translate »
45 Views