Marigona dhe Robini në shëtitje, modelja zbulon barkun e rrumbullakosur dhe bën dedikimin e ëmbël

Marigonën dhe Robin Krasniqin, i ndanë edhe pak kohë që të bëhen prindër për herë të parë.

Çiftit do të iu lind një djalë, gjë të cilën e zbuluan në dasmën e tyre

Derisa modelja është në pritje të ëmbël, ajo po mbanë aktivë fansat e saj në rrjete sociale duke postuar imazhe të ndryshme.

Së fundi, çifti kanë dalë në shëtitje derisa në fotografitë e ndara në Instagram ka bërë mbishkrimin e ëmbël.

“Me dy djemtë e mi”, ka shkruar ajo derisa dukeshin të lumtur dhe se po e shijonin shëtitjen.

Share With:
Translate »
38 Views