Kaia, vajza e Teuta Krasniqit feston 1-vjetorin e lindjes

Kaia është vajza e vogël e aktores Teuta Krasniqi. Ajo është fryt i martesës së dytë të Teutës me bashkëshortin Adonis ndërkohë që ka dhe një vajzë më të madhe me këngëtarin Blero të quajtur Tara.
Ditëlindjen e Kaias kanë vendosur ta festojnë në shtëpi së bashku me familjen e tyre të madhe. Atmosferën e festës Teuta e ndau me ndjekësit e saj ku shkruan:
“Faleminderit Zot, per shendet, per familje te shendoshe dhe per cdo bekim qe na sjell ne jetet tona 🙏🙏🙏 Paçim gjithmone arsye per te festuar se bashku. Faleminderit te gjithe juve miq, per urimet tuaja per ditelindjen e Kaia-s. Jam shume mirenjohese.
Shume dashuri nga familja jone per te gjithe ju” /Kids’ Time

Share With:
Translate »
3031 Views