“Kam folur me mamin tënd”/ Efi nën efektin e alkoolit i rrëfen diçka Luizit: Më tha më ka shumë xhan dhe është veshur…

Katër finalistët e këtij edicioni të “Big Brother VIP” kanë festuar mbrëmë deri vonë pas përfundimit të spektaklit. Ata kanë kënduar dhe kërcyer, por edhe e kanë tepruar paksa me alkoolin.

Teksa ishin ulur për të ngrënë, Efi Dhedhes ka qëndruar pranë Luiz Ejllit ku në një moment i tha ‘O Luiz, më thuaj se më do’. Madje i tha se ka folur me nënën e tij, por këngëtari i tha që të mos flasë, pasi po thotë informacion nga jashtë.

Pjesë nga biseda:

Efi: Nesër është një datë e re

Luizi: Ulu, ulu

Efi: Unë kam folur me mamin tënd

Luizi: Lëre, mos më trego informacion nga jashtë, të lutem

Efi: Unë jam tapë

Luizi: Mirë, do ikësh me flet

Efi: Mami jot më ka shumë xhan se më tha se është veshur si unë në kohën e saj. Unë e di se do më duash kur të dalim jashtë, kot e ke

Luizi: Ta hëngsha zemrën ha dhe shkojmë e flemë

Efi: Flemë?

Luizi: Shtrihemi

Share With:
Translate »
73 Views